Architektura 21szego wieku : Centrum Kina w Busan w pobliżu ukończenia

Coop Himmelb (l) au Zakończenie budowy Centrum Filmowego w Busan przez firmę architektoniczną COOP HIMMELB (L) AU dobiega końca.
Nowy kompleks Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Busan, w którym mieszczą się kina, restauracje, wielofunkcyjny teatr o powierzchni 1000 miejsc oraz liczne przestrzenie publiczne.
Więcej szczegółów po przerwie.
Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów tego projektu jest najdłuższa na świecie wysięgnik, rozciągający się na długości 85 metrów z niesamowitą powierzchnią dachu o wymiarach 60 × 160 metrów.
Przeciwstawiając się grawitacji, wspornik ramy przestrzennej jest zakotwiczony w ziemi poprzez kolumnę o dużym kształcie stożka, w której znajduje się główne wejście i kawiarnia.
Dalsze wzmocnienie ogólnego doświadczenia, dolna część wspornikowego dachu pokryta jest dynamiczną powierzchnią oświetleniową LED.
Gdy kompleks zostanie w pełni uruchomiony, powierzchnia LED będzie funkcjonować jako dynamiczny pokaz świetlny dostosowany do wydarzeń Festiwalu Filmowego i służyć jako płótno dla artystów wizualnych.
Wewnętrzne i zewnętrzne sale koncertowe będą mogły pomieścić do 6800 gości w różnorodnych przestrzeniach.
Po zakończeniu, 60 000 metrów kwadratowych wydajności, restauracji, rozrywki i przestrzeni administracyjnej będzie doskonałym dodatkiem do miasta Busan.
.
Coop Himmelb (l) au Nadchodzące wydarzenia obejmują:.
Coop Himmelb (l) au 04.
października 2011: Otwarcie wystawy COOP HIMMELB (L) AU w Busan Design Center 05.
Październik 2011: Wykład Wolf D.Prix w Busan Design Center 06.
Październik 2011: Inauguracja Busan Międzynarodowy Festiwal Filmowy Zdjęcia: Coop Himmelb (l) au.
Coop Himmelb (l) au
[podobne: chloropren, mrówka stalowa wola godziny otwarcia, merkury sanok ]

Powiązane tematy z artykułem: chloropren merkury sanok mrówka stalowa wola godziny otwarcia