Ze swiata architektury – Top 7 dotacji na podróż dla młodych architektów

Image via Pexels Dla wielu młodych architektów nauka za granicą jest wydarzeniem zmieniającym życie w ich rozwoju jako projektanta.
Otwiera oczy na inną kulturę, styl i historię w sposób, który nie wyjaśniają żadne książki czy klasy.
Z tego powodu szkoły architektoniczne ułatwiały i ułatwiały studiowanie za granicą.
Oprócz studiowania za granicą możliwości oferowane przez uniwersytety, istnieje wiele możliwości dla studentów i absolwentów do podróżowania i odkrywania własnego tematu studiów.
Poniżej znajduje się lista 7 niesamowitych grantów i stypendiów dostępnych dla młodych architektów i studentów: Rotch Travelling Scholarship The Rotch Travelling Scholarship jest dla osób, które chcą podróżować po świecie, studiując architekturę.
Aby otrzymać tę nagrodę, musisz rywalizować w 2-etapowym konkursie architektury.
Zwycięzca otrzymuje znaczne stypendium podróżne, aby podróżować i studiować za granicą przez co najmniej 6 miesięcy.
Temat badania i plan podróży są według uznania zwycięzcy.
Deborah J Norden Fund Fundusz Deborah J Norden jest oferowany za pośrednictwem Lidera Architektonicznego Nowego Jorku.
Intencją tej dotacji w wysokości 5 000 $ jest wspieranie prawdziwie niezależnych projektów wymagających podróży.
Grant wspierał szeroki zakres projektów na całym świecie.
Pierwszeństwo mają wnioski od wnioskodawców, którzy wcześniej nie mieli tego rodzaju okazji.
Travel Introad Travel ScholarshipBuild Abroad to organizacja, która buduje i naprawia społeczności na całym świecie poprzez programy wolontariatu budowlanego.
Dwaj założyciele Build Abroad byli absolwentami architektury, dlatego zdecydowali się przyjąć jednego studenta architektury lub absolwenta, aby odbył międzynarodową podróż przez jeden ze swoich programów.
Stypendium przyznawane jest co roku.
Nagroda Gabriela Nagroda Gabriela przyznawana jest co roku jednej osobie, aby studiować klasyczną architekturę i krajobraz we Francji.
Zwycięzcy nagród będą mogli stworzyć swój własny 3-miesięczny plan podróży poświęcony niektórym aspektom francuskiej architektury.
Projekt jest realizowany przez Western European Architecture Foundation i jest przyznawany w formie dotacji w wysokości 20 000 $.
RIBA Norman Foster Travelling Scholarship Firma Foster + Partners i RIBA wspólnie oferują coroczne stypendium, znane jako Stypendium RIBA Norman Foster Travelling.
Stypendium jest dostępne tylko dla studentów i szybkich zmian z roku na rok.
To prestiżowe stypendium przyznawane jest jednemu projektowi studenckemu po przejrzeniu przez sędziów, w tym Normana Fostera i prezesa RIBA.Steedman Fellowship.
James Harrison Steedman Fellowship to jedno z najstarszych stypendiów architektonicznych w USA.
Nagroda ma na celu wsparcie wyłaniającego się architekta w ciągu 6 miesięcy do roku podróży międzynarodowych w zakresie badań architektonicznych.
Jest otwarty dla wszystkich osób, które uzyskały akredytowany dyplom w dziedzinie architektury w ciągu ostatnich 8 lat.
SOM Travelling FellowshipSOM jest znany jako jedna z największych firm architektonicznych na świecie, ale możesz nie wiedzieć, że mają własne podstawy.
Fundacja SOM przyznaje 2 nagrody roczne w ramach jednego konkursu.
Nagrody, odpowiednio 50 000 USD i 20 000 USD, są przyznawane studentom lub absolwentom w celu zwiększenia ich profesjonalizmu w sposób możliwy do osiągnięcia wyłącznie poprzez podróż.
Patick McLoughlin jest jednym z dwóch założycieli Build Abroad, organizacji wolontariackiej oferującej usługi architektoniczne i budowlane usługi dla krajów rozwijających się.
[więcej w: wykonanie ogrodzenia cennik, mrówka skwierzyna, chloropren ]

Powiązane tematy z artykułem: chloropren mrówka skwierzyna wykonanie ogrodzenia cennik