Architektura 21szego wieku : Aktualizacja: SLEEPBOX / Arch Group

Arch Group Pod koniec 2009 roku Arch Group podzielił się z nami swoją propozycją dotyczącą kapsuły relaksacyjnej w mieście.
SLEEPBOX.
Ich koncepcja została zrealizowana, a produkcja modułowej jednostki o wymiarach 2,5 × 1,6 mx 2,5-3 m jest na wysokim poziomie.
Pierwotny pomysł został pomyślany jako rozwiązanie dla miejskiego podróżnika, który często znajduje się pomiędzy lotami, czeka na pociąg lub po prostu nie miał czasu zarezerwować hotelu.
SLEEPBOX zapewnia wydajne rozwiązanie, w którym można poświęcić chwilę na odpoczynek.
Typowymi lokalizacjami, które są planowane jako korzystające z wdrożenia SLEEPBOX, są stacje kolejowe, lotniska, centra wystawowe, centra handlowe, obiekty noclegowe i środowiska zewnętrzne, na które pozwala lokalny klimat.
.
Arch Group Ogólna konstrukcja urządzenia wykorzystuje MDF, metal i plastik wzmocniony szkłem.
Wyposażone w wentylację, gniazdka na laptopy i telefony komórkowe, schowki na bagaż i oświetlenie wnętrza, urządzenia mogą zostać rozbudowane o wbudowane elementy audiowizualne, Wi-Fi, systemy bezpieczeństwa i zintegrowane stacje płatnicze.
.
Arch Group Uruchomiony w systemie pay-to-use pierwszy SLEEPBOX został niedawno zainstalowany na terminalu Aeroexpress na lotnisku Moskwa-Szeremietiewo w Moskwie.
Wywarł natychmiastowy wpływ i wzbudził duże zainteresowanie z perspektywy komercyjnej.
Poszukaj SLEEPBOX, aby pojawił się na lotnisku lub stacji kolejowej w pobliżu.
[więcej w: mrówka staszów, mrówka stalowa wola gazetka, wykonanie ogrodzenia cennik ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka stalowa wola gazetka mrówka staszów wykonanie ogrodzenia cennik