Architektura i nowoczesne budownictwo – Jim Olson: Wystawa Architektura dla sztuki

Muzeum Sztuki na Washington State University organizuje.
Architektura dla sztuki.
pierwsza kompleksowa wystawa poświęcona karierze Jima Olsona, jednego z najbardziej znaczących architektów i założyciela znanej na całym świecie firmy z Olsen Kundig Architekci z Seattle.
Ekspozycja, która jest otwarta od dziś do 10 grudnia, będzie służyć jako retrospekcja 45-letniej kariery Olsona, podkreślając jego spuściznę mieszkaniową, w tym jego własne domy – mieszkanie w śródmieściu Seattly i jego kabinę na Puget Sound – a także jako publiczne dzieło projektowe, które obejmuje Muzeum Lightcatcher w Bellingham, Washingtom, katedrę św.
Marka i budynek Pike and Virginia w Seattle oraz wystawę sztuki Noah w Centrum Kultury Skirball w Los Angeles.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Wraz z samymi projektami wystawa będzie eksplorować artystyczne, kulturowe, naturalne i osobiste wpływy, które sprawiły, że kariera architekta jest tak wysoko ceniona przez rówieśników i poszukiwana przez klientów.
.
Architektura dla sztuki.
zawierać będzie szereg materiałów prezentujących proces Olsona, w tym notatniki i efemerydy, oryginalne szkice i rysunki, wspaniałe zdjęcia na dużą skalę i modele.
Pojawią się oryginalne prace artystyczne z wybranych rezydencji, a także specjalnie zaprojektowana instalacja artystyczna, która zapewni odwiedzającym bezpośrednie doświadczenie z wykorzystaniem przestrzeni i współpracy ze sztuką przez Olsona.
Muzeum uruchomi także wielowarstwową stronę internetową zawierającą obrazy i informacje o projektach Olsona, linki do referencji architektonicznych i artystycznych oraz ćwiczenia warsztatowe dla studentów.
Obszerny wywiad wideo zostanie zamieszczony zarówno na wystawie, jak i na stronie internetowej.
Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź ich stronę tutaj.
[więcej w: technobud, kubki jednorazowe do kawy, olx starogard ]

Powiązane tematy z artykułem: kubki jednorazowe do kawy olx starogard technobud