Architektura: Poznaj futurystyczną rezydencję Malibu Iron Mana w tym modelu 3D

Jak może wyglądać futurystyczny dom Tony ego Starka (AKA Iron Man) w naszym bardziej przyziemnym świecie.
W tym zabawnym ćwiczeniu Archilogic wyobraża sobie wersję na sprzedaż rezydencji Malibu.
Odkryj to dla siebie w modelu 3D! Czy kiedykolwiek marzyłeś o prawdziwym stylu superbohatera.
Mamy rzadką okazję kupić w tej ustronnej lokalizacji Malibu, dzięki zmianie serca przez poprzedniego właściciela.
Dramatyczne widoki, spektakularne rozrywki, a także ogromny warsztat / garaż i lądowisko dla helikopterów.
to wszystko tutaj.
Skromnie przebudowany po niefortunnym wypadku, ten biały, klifowy dwór ponownie ma wszystkie swoje oryginalne cechy.
Kupujący, którzy lubią bogate życie towarzyskie, docenią wspaniałą historię domu, w którym słynny były właściciel cieszył się bogatym imprezowym stylem życia, tak samo jak jego spektakularny projekt.
Przestrzenie publiczne są zbudowane w szeregu powiązanych ze sobą kręgów, z wyróżnieniem Jest to ogromny okrągły pokój dzienny z owiniętymi szklanymi ścianami, oferujący niezakłócony widok na Pacyfik.
Pozwól swoim gościom przepłynąć pomiędzy tymi wspaniałymi pokojami lub wyleź na taras, który płynie wokół domu do jednego z dwóch basenów; Ci, którzy znają kardynalną zasadę, że prawdziwe przyjęcie dzieje się w kuchni, zostaną potraktowani tak samo ekscytująco jak salon.
Dzięki uprzejmości Archilogic Ale w życiu jest więcej niż imprezowanie, a ty znajdziesz inne potrzeby równie dobrze zaspokojone.
Również na głównym piętrze, prywatna siłownia (prowadząca do drugiego basenu i przylegającej do niej łazienki) pomoże ci zachować odpowiednio dużo buffa, by walczyć z złymi facetami, jeśli to konieczne.
Dramatyczne schody prowadzą na drugie piętro, gdzie znajdziesz mnóstwo wygodnych pokoi i łazienek, w których zmieszczą się wszyscy twoi pomocnicy.
Były właściciel również wyposażył przestronny garaż pod domem jako miejsce warsztatowe, w którym wszyscy inżynierowie-amatorzy będą być bardzo dobrze przewidziane.
Jest nawet gablota, żeby pokazać swoją zbroję.
lub inne kreacje.
Jeszcze bardziej wyjątkową cechą jest system sztucznej inteligencji, który obsługuje bezpieczeństwo domu i inne systemy.
Jarvis, zaprojektowany osobiście przez byłego właściciela, znajduje się o wiele lat świetlnych od innych lokautów AI na inteligentnym rynku domowym i z pewnością stanie się niemal przyjacielem.
Proszę skontaktować się z panią Potts pod numerem 555-0483 w razie jakichkolwiek pytań.
[hasła pokrewne: przęsła ogrodzeniowe drewniane, wykonanie ogrodzenia cennik, technobud ]

Powiązane tematy z artykułem: przęsła ogrodzeniowe drewniane technobud wykonanie ogrodzenia cennik