Budownictwo wczoraj i dzis : re: CONNECT Open Ideas Competition

Dzięki uprzejmości City of Vancouver ponownie: konkurs CONNECT open ideas zaprasza mieszkańców Vancouver do przyłączenia się do lokalnych i międzynarodowych projektantów, aby rozpalić dyskusję i wymyślić nowe możliwości dla przyszłości Wiaduktów i szerszego Wschodniego Rdzenia miasta.
Użyteczność i konieczność wiaduktów w Gruzji i Dunsmuir była kwestią spolaryzowanej debaty, ponieważ zostały one zrekonstruowane w ich obecnej formie pod koniec lat 60.
XX wieku.
Jako pierwszy element większego systemu autostrad, który został zaplanowany, ale nigdy nie zrealizowany, stają się symbolem ery budowania miast, która na szczęście nigdy nie została w pełni zmaterializowana.
Przyszłość wiaduktów należy rozważać w kontekście szerszego Wschodniego Rdzenia naszego miasta, które obejmuje strategicznie ważne tereny przemysłowe False Creek Flats.
Sposób, w jaki łączymy Śródmieście i Wschodni Rdzeń ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania naszego miasta i jego przyszłości gospodarczej.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
re: CONNECT rzuca wyzwanie społeczności publicznej i projektowej, aby nadać kształt przyszłym dwóm konkretnym obszarom i skalom miasta, jednocześnie zapewniając platformę do ograniczonego myślenia za pomocą symbolu wieloznacznego.
Kategoria.
Oto trzy kategorie bardziej szczegółowo: 1.
Łączenie rdzenia (.
DUŻA SKALA.).
ten element konkursu poszukuje pomysłów na wysoki poziom dla przyszłości Wschodniego Rdzenia Vancouver (w tym False Creek Flats).
Rozwiązania projektowe powinny szukać kreatywnego, dużego obrazu .
możliwości, które przewidują trwałą i innowacyjną przyszłość tego obszaru jako głównego komponentu zielonej gospodarki naszego miasta.
Więcej szczegółów: Łączenie rdzenia 2.
Wizualizacja wiaduktów.
ten komponent konkursu poszukuje pomysłów na koncepcje projektowe dla gruntów obecnie zajmowanych przez wiadukt w Gruzji i Dunsmuir lub dla budowli.
Zachęca się wszystkie pomysły, od pełnej retencji, poprzez ponowne wykorzystanie struktur i / lub gruntów pod powierzchnią, do całkowitego usunięcia i zastąpienia wiaduktów czymś zupełnie innym.
Więcej szczegółów: Wizualizacja wiaduktów 3.
Wildcard.
kategoria Wildcard będzie uwzględniać pomysły, które w specyficzny i szczegółowy sposób przesuwają otoczenie kreatywności.
Zachęca się kandydatów, aby skupili się na jednym elemencie lub idei, która mogłaby zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie myślą o tej części miasta.
Może to być unikalne, nieodkryte wykorzystanie tych ziem lub nowe zakrzywienie w wizji lub szczegółach obszaru.
Aby uzyskać więcej informacji: Wildcard Wszystkie zgłoszenia muszą być wyznaczone dla jednej kategorii nagrody.
Uczestnicy mają prawo do jednego unikalnego zgłoszenia do każdej z trzech kategorii przy każdej opłacie rejestracyjnej.
Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź tutaj.
[patrz też: mrówka włoszczowa, olx łuków, mrówka stalowa wola gazetka ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka stalowa wola gazetka mrówka włoszczowa olx łuków