Budownictwo wczoraj i dzis : Recenzja AD: z archiwum

Dzisiejsza selekcja obejmuje wieżę informacji sąsiedztwa w Kalifornii, litewski terminal pasażerski, twórczo przeszklone centrum edukacji i niekonwencjonalny ośrodek opieki dziennej w Holandii.
Mamy nadzieję, że spodobają Ci się te projekty, które zasługują na ponowną wizytę! Samitaur Tower Samitaur Tower autorstwa Eric Owen Moss Architects.
Fotografia Toma Bonnera Wieża informacyjna dla okolicznej dzielnicy i nieopodal kolejki Expo Light Rail Transit Line, Samitaur Tower znajduje się na kluczowym skrzyżowaniu w przebudowanej strefie Culver City.
Wieża wyświetla kulturowo istotne treści i lokalne informacje o wydarzeniach, a także prezentacje artystyczne i graficzne wszelkiego rodzaju dostępne dla widzów samochodowych, którzy przechodzą przez teren witryny, podróżując po wielu lokalnych arteriach komunikacyjnych w rejonie Culver City / West Los Angeles.
Terminal pasażerski lotniska w Kownie Terminal lotniska w Kairze przez biuro architektoniczne G.Natkevicius & Partners.
G.
Česonis Ten terminalowy projekt na Litwie oddaje emocje związane z podróżami lotniczymi w prostej i przejrzystej formie.
Ogromne iluminatory w halach odlotów i przyjazdów zwiększają estetykę terminalu, jak część ogromnego mechanizmu.
Zaprojektowane przez Architectural Bureau G.Natkevicius & Partners materiały obejmują szkło ascetyczne, metal i beton.
Centrum edukacyjne w El Chaparral Centrum Edukacyjne w El Chaparral przez Alejandro Mu.
Oz Miranda.
Fernando Alda Wypełniony tęczą kolorów szkoła ta kreatywnie przegląda sekcję w taki sposób, aby kompresować i dekompresować różne zastosowania każdej przestrzeni.
Biorąc pod uwagę ruch słońca i podłużne nachylenie terenu, światło przenika przez kolorowe oszklenie, aby aktywować przejściowe miejsca, takie jak korytarze, podczas gdy jasne przeszklenia są używane we wszystkich klasach.
Centrum opieki dziennej de kleine Kikker Centrum opieki dziennej de kleine Kikker od Drost + van Veen architecten.
Rob.
T Hart Ośrodek opieki dziennej jest pomyślany jako nowoczesny typ gospodarstwa, w formie, materiale i konstrukcji, która jest konstrukcją stalową.
Kolorowa fasada i aluminiowy dach kontrastują z rustykalnym otoczeniem, a sylwetka spiczastego dachu nawiązuje do istniejącego budynku gospodarczego i ukłon w stronę otaczających budynków.
W kierunku zaplecza dziennego przekształca się w modernistyczny, funkcjonalny budynek z płaskim dachem.
[więcej w: olx łuków, mrówka wyszków godziny otwarcia, mrówka staszów ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka staszów mrówka wyszków godziny otwarcia olx łuków