Nowoczesna architektura : ArchiNATI 2011

Dzięki uprzejmości Young Architects i Interns Forum Tygodniowy festiwal świętujący myślenie przyszłościowe i promujący świadomość lokalnej sztuki i architektury, pierwszy roczny ArchiNATI, zainicjowany przez Young Architects and Interns Forum, jest ogromną okazją do zaprezentowania prawdziwego piękna miasto Cincinnati.
Cincinnati ma doskonałą historię architektury, żywe współczesne praktyki, kolekcję silnych instytucji kulturalnych i artystycznych oraz światowej klasy kształcenie w zakresie projektowania.
Chociaż te jednostki są indywidualnie doskonałe, chcieliśmy zaproponować wydarzenie, które zgromadzi je wszystkie razem od 14 października do 21 października.
ArchiNATI odbędzie się w całym regionie metra.
Od przedmieść do miasta, programy będą wyszukiwać ciekawe historie i dyskusje projektowe w dzielnicach, drapaczach chmur, wnętrzach i na trawnikach frontowych.
Działając wspólnie, forum ma nadzieję, że w tym tygodniu będzie promował i celebruje architekturę, uczynił ją bardziej dostępną dla ogółu społeczeństwa i sprawiła, że Cincinnatians byli dumni ze swojego miasta – dziedzictwa, kultury i osiągnięć – i mieli nadzieję na jego przyszłość.
Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia, odwiedź ich stronę tutaj.
[przypisy: mrówka starogard, bloczki keramzytowe, mrówka skwierzyna ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki keramzytowe mrówka skwierzyna mrówka starogard